Auto kredyt sprawdź gdzie

Auto kredyt sprawdź gdzie finanse kredyt na samochód Auto na raty Kredyty na samochód, auto kredyt czy kredyty samochodowe. Poza innym sformułowaniem usługi tak naprawdę nic ich nie odróżnia. Co posiadają banki aktualnie w swojej ofercie jeżeli chodzi o taki typ finansowania? Na nasz celownik trafiły produkty instytucji takich jak Alior bank oraz credit agricole.

Kredyty samochodowe Alior Bank

Co jest w stanie zaoferować nam instytucja o „wyższej kulturze bankowości?”. W swojej ofercie proponują decyzję kredytową w 1 godzinę, oprocentowanie nominalne już od 6,08% w skali roku oraz do 150.000zł bez wpłaty własnej. Do podstawowych parametrów należy również finansowanie 100% wartości pojazdu. Na życzenie klienta doliczone do kredytu mogą zostać koszty ubezpieczenia oraz prowizji, których nie będziemy musieli pokrywać przy zakupie z własnej kieszeni. Bank zobowiązuje się do finansowania pojazdów również zakupionych bezpośrednio od osoby fizycznej gdzie możemy znacznie zaoszczędzić na marżach jakie posiadają komisy samochodowe czy salony. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów oraz możemy liczyć na jasno określone oprocentowanie które ustalone jest w oparciu o stałą marżę w całym okresie kredytowania i stawkę WIBOR3M.

    Kredyty samochodowe w credit agricole.
    Podobnie jak u poprzednika do dyspozycji mamy możliwość zakupu dowolnego pojazdu od dowolnego sprzedającego. Okres kredytowania nawet do dziesięciu lat przy wkładzie zerowym wkładzie własnym. W szybkości podjęcia decyzji kredytowej również nie pozostaje w tyle za aliorem i możemy ją otrzymać w godzinę bez wychodzenia z domu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wzięcia kredytu na już zakupiony przez nas pojazd i pokrycia za jego pomocą naszych zobowiązań, czyli możliwość refinansowania kredytu samochodowego z innego banku. W ramach oferty do dyspozycji mamy również w pakiecie dodatkową gotówkę na dowolny cel np. zakupienie nowego ogumienia do samochodu. Do jednych z zalet tego rodzaju kredytu jest obniżona prowizja w przypadku posiadania lub otwarcia konta w credit agricole.