Fala ofert

Gdzie szukać? Jak wybrać? Kto może mi pomóc? Te pytania towarzyszą każdemu z nas, kiedy myślimy o kredycie. Wydaje się to proste. W końcu co trudnego jest w podjęciu takiej decyzji? Wystarczy pójśc do banku, przejrzeć oferty kredytowe, podpisać dokumenty i już. Jednak wbrew pozorom nie jest tak, jak by się wydawać mogło. Oferty kredytowe mają jedną wadę- nie są prawdziwe. Ileż to razy zostaliśmy oszukani przez banki, które checią wybicia się wśród innych, zaistnienia, albo najzwyczajniej w świecie pokazania innym bankom, kto jest lepszy, robiły wszystko, by wcisnąć nam swoje fałszywe promocje.

„Masz wydatki? Mamy na to rozwiązanie! Dzięki naszym kredytom pomożemy Ci je wszystkie zrealizować – szybko, bez formalności i na korzystnych zasadach”. Dodajmy korzystnych dla firmy nie dla klienta. Cóż takiego proponuje db kredyt? Atrakcyjne oprocentowanie /niestety nie napisano jakie/, nawet do 130 tysięcy złotych na 6 lat, minimum dokumentów to PIT – 11 lub PIT- 40. /z pewnoscia na tych dokumentach się nie skończy/, bez poreczycieli, decyzja nawet w 10 minut…, kredyt bez zaświadczeń dla grup zawodowych / lekarze, prawnicy, nauczyciele, księgowi, architekci, administracja publiczna – bardziej szczegółowe informacje dostępne w placówkach firmy…/. Tak więc nie wszyscy są jednakowo traktowani w db kredyt, nie dla wszystkich są kredyty gotówkowe bez zaświadczeń – zresztą dla wymienionej grupy również, szybko sie tym przekonają.

    – Niech nas nie zmylą reklamowe bazgroły przeróżnych firm oferujących kredyty gotówkowe, a już tym bardziej przed świętami. Oczywiście jeżeli nie chcemy zafundować sobie prezentu pod choinkę w postaci bardzo drogiego kredytu to darujmy sobie kredyt w takich firmach. Wszystkie firmy pożyczkowe, które reklamuja swoje usługi na ulicach miast mają podobne oferty – drogie oferty – powiedział jeden z kredytobiorców. I ma rację.