mBank proponuje kartę kredytową Visa Rossmann

Karta kredytowa Visa Rossmann wydawana od kwietnia 2008 roku przez mBank, we współpracy z siecią sklepów Rossmann, to produkt, który łączy w sobie cechy karty kredytowej oraz rabatowej.
mBank dla kobiet
Karta kredytowa Visa Rossmann pomyślana jest głównie z myślą o kobietach. Jest to karta partnerska wydawana we współpracy z jedną z największych w Polsce sieci drogerii Rossmann. Płacąc nią w każdym z ponad trzysu sklepów na terenie kraju, za każdym razem uzyskamy 5% rabatu na asortyment stały i promocyjny. Ponadto dla posiadaczy karty mBanku drogerie oferują liczne promocje.
Co powinniśmy wiedzieć o karcie kredytowej Visa Rossmann?
Karta kredytowa Visa Rossmann jest typem karty Visa Classic wyposażonej zarówno w mikroprocesor jak i pasek magnetyczny, jej limit kredytowy wynosi od 1 200 do 20 tys. zł. Karta wydawana jest bezpłatnie, na 3 lata. Opłata roczna wynosi 30zł. Grace period mBank ustalił na poziomie 54 dni, po jego zakończeniu oprocentowanie wynosi 19%. Oprócz możliwości dokonywania nią zakupów w internecie oraz we wszystkich punktach na świecie oznaczonych logo Visa mBank oferuje pełną kontrolę nad wydatkami poprzez bezpłatne eKONTO i bezpłatne wyciągi elektroniczne.