Porównanie kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych Banki Porównanie kredytów gotówkowych kredyty gotówkowe

Sytuacja finansowa naszych rodaków nie jest najlepsza. Od kilku lat notujemy sukcesywny spadek poziomu budżetowego Polaków. Z czego to wynika? Z nieumiejętności efektywnego oszczędzania?
A może ze słabej koniunktury na rynku Polskim? Tak czy inaczej sytuacja materialna Polaków ulega znaczącym wahaniom ze względu na nagminne udzielanie przez banki kredytów gotówkowych.

Kredyty gotówkowe jak każdy inny produkt bankowy cechują się zaletami jak i wadami. Największym minusem owych pożyczek jest horrendalne oprocentowanie oraz krótki okres spłaty długu. Oczywiście większość osób biorąc tego rodzaju kredyt sugeruje się prostotą procedur i dowolnością celu. Zgodnie z prawem bankowym każdy kredyt udzielany przez instytucję finansowa powinien być przeznaczony na konkretny cel. W przypadku kredytów gotówkowych sprawa ma się inaczej. Banki nie roszczą sobie praw do określania celu powierzanych konsumentom pieniędzy.

Porównanie kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych to jedna ze stałych operacji jakich dokonuje każda firma doradztwa finansowego. Początek kolejnego miesiąca to czas podsumowań. Początek roku 2012 okazuje się dla potencjalnych kredytobiorców dosyć łaskawy. Na pierwszym miejscu w poszczególnych zestawieniach znajduje się Alior Bank, którego oprocentowanie waha się od 12 do 15 %. Prowizja, opłata administracyjna oraz ubezpieczenie są bezpłatne. W Alior banku istnieje możliwość uzyskania pożyczki nawet do 150 000 PLN oraz możliwość uzyskania trzymiesięcznej karencji w spłacie rat kredytu. Wysokość stawki zależy od kwoty kredytu oraz okresu kredytowania. Opłata za wcześniejszą spłatę wynosi 0.00 % .W przypadku kredytu do 80.000 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę (ustawa o kredycie konsumenckim).Oprocentowanie kredytu jest stałe. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.