Zakra.pl sposobem na (społecznościową) pożyczkę bez zaświadczeń

Zakra.pl-sposobem-na-(społecznościową)-pożyczkę-bez-zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń dostępne są już nie tylko w pozabankowych firmach pożyczkowych, ale i poprzez serwisy pożyczek społecznościowych, typu Zakra.pl. Środki można pozyskać szybko, bez konieczności gromadzenia dokumentacji dotyczącej zatrudnienia. Tylko, czy to się opłaca?

Pożyczki społecznościowe stają się coraz popularniejszą opcją kredytową. Portal Zakra.pl jest jednym z serwisów, które zrzeszają w Polsce pożyczkobiorców i osoby, które oferują pożyczki w zamian za odsetki. Zasady funkcjonowania serwisu są proste i przejrzyste.

Sposób na problemy ze zdolnością kredytową

Procedury ubiegania się o pożyczkę społecznościową są uproszczone, nie trzeba przedstawiać dokumentacji związanej z zarobkami i zatrudnieniem. To powoduje, że tego typu formy finansowania cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Wiele osób ma kłopoty z wykazaniem w banku zdolności kredytowej i to pomimo osiągania zarobków na zadowalającym poziomie. Problemem jest praca bez umowy lub zatrudnienie tymczasowe. Zakra.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom konsumentów i proponuje im pożyczki bez zaświadczeń.

Taniej niż w Providencie?

Platformy pożyczek społecznościowych oferują swoim klientom możliwość zaciągania zobowiązań kredytowych oraz udzielania pożyczek innym użytkownikom. Na użyczaniu wolnych środków pożyczkobiorcom można zarobić określoną kwotę, jest to pomysł na ulokowanie kapitału, który warto rozważyć. Dla pożyczkobiorców korzystanie z portali pożyczek społecznościowych jest wygodne i tanie. Oprocentowanie kredytów w takich miejscach bywa bardzo atrakcyjne, do tego dochodzi uproszczona procedura i szybkość uzyskania świadczenia.

Czy to bezpieczne?

Lokowanie kapitału w produkty różnego typu niesie ze sobą określone ryzyko. Podobnie jest w przypadku udzielania pożyczek za pośrednictwem portali typu Zakra.pl. Platformy na swój sposób weryfikują potencjalnych pożyczkobiorców. W ten sposób eliminowana jest większość nieuczciwych klientów.

Portal udostępnia swoim użytkownikom wiele kanałów komunikacji i możliwości negocjowania warunków umowy. To najciekawszy atut pożyczek społecznościowych – umowa nie jest sztywno narzucona pożyczkobiorcy, jak ma to zazwyczaj miejsce w banku. W portalach tego typu dopuszczalne są różnego typu negocjacje i ustępstwa, by obie strony umowy były z niej jak najbardziej usatysfakcjonowane.